[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
www.forum.locus7.gr • Προβολή θέματος - Αν πετύχω κάποιον να τα πειράξει τον έφαγα!

Αν πετύχω κάποιον να τα πειράξει τον έφαγα!

"Δεν είναι τυχαίο που όλα τα αληθινά ζώα της Γης λειτουργούν σαν Φρουροί της Πύλης (...). Αν υπάρχουμε σήμερα, τόσο οι Πολλοί όσο και οι Λίγοι, το οφείλουμε σε μεγάλο ποσοστό στα πλάσματα αυτά της Γης. Νομίζετε ότι είναι τυχαία η συχνά μαζική εξόντωση ζώων στις πόλεις ή τα χωριά μας. Ποια καλύτερη στρατηγική θα μπορούσε να εφαρμόσει ένας εχθρός αν όχι το να στρέψει τον πολιορκούμενο αντίπαλο ενάντια στους ίδιους τους δικούς του φρουρούς που φυλάνε τα τείχη του;" ***Γιώργος Μπαλάνος, περιοδικό "Ανεξήγητο" 03/2002***

Αν πετύχω κάποιον να τα πειράξει τον έφαγα!

Δημοσίευσηαπό wind » 23 Μάιος 2004, 02:31

Δεν ξέρω αν αυτό έπρεπε να το γράψω εδώ ή μάλλον στις παράξενες εμπειρίες. Αλλά τι να κάνεις όταν θέλεις να καταγράψεις ένα συμβάν όταν δεν είναι διόλου περίεργο ή μήπως πάλι είναι; :?

Προσωπικά δεν μου έχουν τύχει και λίγα όταν είμαι στο δρόμο. Και ναι, φοβάμαι. Δεν αντέχω πλέον όμως. Βαρέθηκα να φοβάμαι. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ!!! :x

Και εσείς αν αντιμετωπίζετε το ίδιο πρόβλημα, πάψτε να φοβάστε. Ξαφνικά γύρω μου εν ώρα φόβου εμφανίζονται κάθε λογής Φρουροί. Όχι μόνο τα αγαπητά μας τετράποδα. Όσο για τα τελευταία, ας οργανωθούμε κι ας σπάσουμε τα μούτρα αυτών που τα πειράζουν. Αν πετύχω κάποιον να τα πειράξει τον έφαγα! Το θέμα είναι τι γίνεται όταν δεν τους πετυχαίνουμε.

Περιμένω προτάσεις των ενδιαφερομένων επί του θέματος.
The eye of the tiger
Άβαταρ μέλους
wind
 
Δημοσ.: 65
Εγγραφη: 04 Φεβ 2004, 01:45

Δημοσίευσηαπό Πολεμιστής της Φλόγας » 23 Μάιος 2004, 13:42

Λογικά φίλε wind δεν θα πετύχεις κανέναν να τα πειράζει, μιας και τον τελευταίο τον "φάγαμε" πριν καιρό (βλέπε χεκάου Γ.Μ.) Βέβαια, και επειδή "γεννοβολάνε" "παγάκια" σωρό, κάτι πήρε το μαλλιαρό μου αυτί για ένα καινούριο χεκάου :wink:
Σοβαρά τώρα, με αφορμή την σπίθα του g-φίλου wind και επειδή τελευταία "κρυώσαμε" λίγο, όντως και εγώ παρατήρησα αύξηση των ΜΜΦ στους δρόμους, μόνο που τώρα τα πιο πολλά φοράνε περιλαίμιο.
Σε πρώτο επίπεδο θα μου πείτε, η αυστηρότητα των νέων νόμων. Μόνο που εγώ συνήθως "βλέπω" σε 2ο επίπεδο, όπως άλλωστε και οι περισσότεροι από εμάς. Έτσι, μία μικρή φωνούλα μέσα μου, λέει ότι τα περισσότερα το έσκασαν από τα ζεστά σπιτάκια τους σαν οικόσιτα, γιατί ο πόλεμος έχει αρχίσει να μαίνεται στους δρόμους και άκουσαν το "Κάλεσμα" για ενισχύσεις. (Μόλις το έγραψα, ο σκύλος μου άρχισε να γαυγίζει. Ok μικρέ, θα βγούμε περιπολία το βράδυ). 8)
Καλώ τους Λύκιους, την Πέμπτη Φυλακή - Ευριπίδης, Ρήσος
Άβαταρ μέλους
Πολεμιστής της Φλόγας
 
Δημοσ.: 375
Εγγραφη: 14 Αύγ 2002, 23:54
Τοποθεσια: Αθήναι

Δημοσίευσηαπό wind » 24 Μάιος 2004, 00:53

Έννοια σου Πολεμιστή κι η σπίθα φουντώνει. Όσο για το πρώτο χεκάου είχα ενημερωθεί σχετικά, όσο για το δεύτερο θα μάθω κι άλλα. Παγάκια ξεπαγάκια ας υπάρχουν, δεν θα μείνουν και πολλά. Παίρνουμε όλοι φόρα! Εφάρμοσα μια μέθοδο μάλιστα σηκώντας ειδικά κυματάκια γι'αυτή τη δουλειά, και πιστεύω, το ξέρω, δεν είμαι ο μόνος. Ούτως ή άλλως συνεννοούμαστε όλοι και σ'άλλα επίπεδα ευτυχώς! :roll:
The eye of the tiger
Άβαταρ μέλους
wind
 
Δημοσ.: 65
Εγγραφη: 04 Φεβ 2004, 01:45


Επιστροφή στην Οι 'Αλλοι' Φρουροί της Πύλης

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron