[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
www.forum.locus7.gr • Προβολή θέματος - Χαρίζεται μικρός ΜΜΦ!

Χαρίζεται μικρός ΜΜΦ!

"Δεν είναι τυχαίο που όλα τα αληθινά ζώα της Γης λειτουργούν σαν Φρουροί της Πύλης (...). Αν υπάρχουμε σήμερα, τόσο οι Πολλοί όσο και οι Λίγοι, το οφείλουμε σε μεγάλο ποσοστό στα πλάσματα αυτά της Γης. Νομίζετε ότι είναι τυχαία η συχνά μαζική εξόντωση ζώων στις πόλεις ή τα χωριά μας. Ποια καλύτερη στρατηγική θα μπορούσε να εφαρμόσει ένας εχθρός αν όχι το να στρέψει τον πολιορκούμενο αντίπαλο ενάντια στους ίδιους τους δικούς του φρουρούς που φυλάνε τα τείχη του;" ***Γιώργος Μπαλάνος, περιοδικό "Ανεξήγητο" 03/2002***

Χαρίζεται μικρός ΜΜΦ!

Δημοσίευσηαπό Phantasma » 22 Ιουν 2004, 10:50

Χαρίζεται μικρό θηλυκό γατάκι (περίπου ενός μήνα) που βρήκα πεταμένο στην αυλή της πολυκατοικίας μου. Ήταν εξαντλημένο, αφυδατωμένο και (φυσικά) πεινασμένο. Η κτηνίατρος που το είδε είπε πως έχει θέληση για να ζήσει και ήδη έχει αρχίσει να τρώει καλύτερα.

Επειδή όμως μένω μόνος, λείπω αρκετές ώρες την ημέρα από το σπίτι και χρειάζεται να ταξιδεύω λόγω δουλειας, ψάχνω να της βρώ ένα σπίτι που θα την αγαπάνε και θα την φροντίζουν.

-----------------------------------------------------------------------------------

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΛΕΙΣΕ

Tο γατί επιβίωσε και βρήκε σπίτι σε πραγματικά ζωόφιλους. Ευχαριστώ όσους αφιερώσανε λίγο χρόνο για να διαβάσουν αυτό το μήνυμα.
Άβαταρ μέλους
Phantasma
Συντονιστής
 
Δημοσ.: 178
Εγγραφη: 19 Μάιος 2003, 19:04
Τοποθεσια: ΑΘΗΝΑ

HELP!!!

Δημοσίευσηαπό Phantasma » 18 Αύγ 2004, 11:25

Δεν ξέρω γιατί μου έρχονται όλα τα ζωντανά... Εγκαταστάθηκε (απρόσκλητη πάντα) στην αυλή της πολυκατοικίας μου μία λυκοσκυλίτσα (με λίγα στοιχεία κόλλευ) 3,5-4 μηνών. Είναι υγιέστατη (πήγε σε γιατρό) και σίγουρα έχει χαθεί (ή την παράτησαν) γιατί φορούσε λουρί και είναι πολύ εξοικοιωμένη με ανθρώπους.

Οι κακοί άνθρωποι της πολυκατοικίας βέβαια έχουν βαλθεί να την διώξουν και δεν ξέρω για πόσο καιρό ακόμα θα μπορέσω να την κρατήσω. Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου. Ευχαριστώ.

------------------------------------------------------------------------------

MISSION ACCOMPLISHED

Σε απλά ελληνικά, το αποκατέστησα και αυτό. Χρειάστικε βέβαια να ταξιδέψει περί τα 700+ χιλιόμετρα για να φτάσει στο καινούριο σπίτι, αλλά έφτασε! Ευχαριστώ όσους διαβάσανε αυτό το μήνυμα και προσπάθησαν να βοηθήσουν.
Άβαταρ μέλους
Phantasma
Συντονιστής
 
Δημοσ.: 178
Εγγραφη: 19 Μάιος 2003, 19:04
Τοποθεσια: ΑΘΗΝΑ


Επιστροφή στην Οι 'Αλλοι' Φρουροί της Πύλης

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron