[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2088: Array to string conversion
www.forum.locus7.gr • Προβολή θέματος - Για τη βλακεία

Για τη βλακεία

Στην ενότητα αυτή οι επισκέπτες - μη εγγεγραμμένα μέλη - μπορούν να διαβάζουν ορισμένες από τις online ανταλλαγές πληροφοριών και απόψεων των μελών της Λέσχης Αναζητητών. Οι επισκέπτες δεν μπορούν να συμμετέχουν σ' αυτές τις συζητήσεις, αλλά μόνο να ενημερώνονται σχετικά.

Για τη βλακεία

Δημοσίευσηαπό graff » 20 Δεκ 2004, 16:55

Αν το Locus-7 δε συμφωνεί με το σημείο, ας μετακινήσει το post μου αλλού, που να μην είναι ορατό σε όλους. :)

Παιδιά, βρήκα αυτό στο www.mystery.gr

Λέει για τη βλακεία μερικών μερικών, αλλά εμένα με κούφανε η αναφορά στην Έρπουσα Σκιά. Δείτε το και πέστε μου τη γνώμη σας. Άλλο οι βλάκες άλλο οι σκιάνθρωποι. Δε θα πω ονόματα, δε μου χρειάζεται, αλλά βλέπετε και σεις ότι βλέπω και γω; :evil: :roll:
Μια φορά κι έναν καιρό υπήρχε μια ράτσα που αυτοαποκαλούνταν "Άνθρωποι"
Άβαταρ μέλους
graff
 
Δημοσ.: 244
Εγγραφη: 06 Σεπ 2002, 13:50
Τοποθεσια: Εφυγα!

Δημοσίευσηαπό Locus-7 » 20 Δεκ 2004, 18:47

Αγαπητέ/η Graff
Σε γενικές γραμμές προτιμούμε οι ανοιχτές δημοσιεύσεις να γίνονται με συγκεκριμένα κριτήρια (π.χ. μετά από ψηφοφορία, ή κάποια γενική παραίνεση), και ιδίως για θέματα ευρύτερου ενδιαφέροντος.

Έτσι, θα προτείναμε, ο σχολιασμός για το θέμα της Έρπουσας Σκιάς να γίνει έστω και δημόσιος, γιατί είναι ένα θέμα δύσκολο, ευαίσθητο και μεγάλου ενδιαφέροντος, αλλά όποια κριτική για πρόσωπα, πράγματα, και πρακτικές να γίνει σε κάποια από τις υπόλοιπες ενότητες.

Αυτό ακόμη και στην περίπτωση που συμφωνούμε με τις θέσεις συνεργατών ή τρίτων τις οποίες σχολιάζουμε και επεκτείνουμε.
"Η πιο καταπιεσμένη μειονότητα όλης της γης είναι οι άνθρωποι που μπορούν και σκέφτονται για λογαριασμό τους." Γ. Μπαλάνος
Άβαταρ μέλους
Locus-7
Site Admin
 
Δημοσ.: 160
Εγγραφη: 08 Αύγ 2002, 03:46
Τοποθεσια: Αθήνα & Κοσμικό Δίκτυο


Επιστροφή στην Αποσπάσματα από τις συζητήσεις του Nimbus-7 Online

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron